1 Sınıf

Eğitimin ilk adımlarını atarken çocuklarınıza rehberlik ediyor ve onları keşiflerle dolu bir öğrenme dünyasına davet ediyoruz. Özel olarak tasarlanmış ders programlarımız, çocukların okuma, yazma ve matematik becerilerini temel alırken, yaratıcılıklarını ve sosyal becerilerini geliştirmelerine olanak tanır. Güvenli ve destekleyici ortamımız, minik öğrencilerimizin büyürken kendilerini ifade etmeleri ve yeni dostluklar kurmaları için idealdir.

Bu özel dönemi unutulmaz kılmak için her detayı düşündük. Hafta içi her gün 08.00-18.00 saatleri arasında açık olan okulumuzda, eğitim programımız 16.30’da sona eriyor. Çocuklarınızın serpme kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı gibi beslenme ihtiyaçlarını diyetisyenimizin hazırladığı sağlıklı ve dengeli menülerle karşılıyoruz.

Sınıf öğretmenlerimizle, Jean Piaget ve Reggio Emilia yaklaşımları ışığında hazırlanan eğitim programını temel alarak, çocuklarınızın bilişsel, motor, dil, sosyal-duygusal gelişimlerini ve öz bakım becerilerini desteklemeyi amaçlıyoruz. (Piaget’nin gelişim evrelerine göre, bu yaş grubundaki çocuklar somut işlemler aşamasında olduğundan, kendi deneyimleri ve etkileşimleri yoluyla öğreniyorlar. Reggio Emilia yaklaşımı ise çocukların doğal merakını ve yaratıcılığını teşvik ederek, öğrenme sürecinde aktif bir rol almalarını sağlıyor.)

Branş derslerimizde İngilizce eğitimi haftanın her günü sunulurken, görsel sanatlar, sahne sanatları, ritim ve drama ile birlikte yaratıcılıklarını, becerilerini; diyetisyenimizin eşlik ettiği beslenme atölyesi ile de sağlıklı beslenme farkındalıklarını geliştirmeyi hedefliyoruz. Her üç sınıfa atanan çoklu sınıf öğretmenlerimizle, çocuklarımıza daha bireysel ilgi gösteriyor ve her çocuğun kendi hızında öğrenmesine olanak sağlıyoruz.

Doğa ile iç içe, enerji dolu bahçe etkinliklerimiz kış aylarında haftada üç kez, bahar aylarında ise her gün düzenliyoruz. eKres programımız sayesinde çocuklarınızın günlük aktivitelerini ve gelişimlerini kolaylıkla takip edebiliyorsunuz.

Ayda bir gerçekleştirdiğimiz tematik partiler ve okul dışı gezilerle çocuklarınıza eğlenceli ve öğretici deneyimler sunuyor, dünyalarını genişletiyoruz. Akademik ve sosyal becerilerini destekleyen kapsamlı eğitim anlayışımızla, çocuklarınızın her anını değerli kılmak ve onlara sağlıklı, mutlu bir başlangıç sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Eğitim yolculuğunda birlikte güzel anılar biriktireceğimize inanıyoruz.

1. Sınıf Macerasına Katılın

Akademik mükemmellik ve bütünsel gelişim odaklı programlarımız, çocuklarınızın temel becerileri kazanmalarını ve özgüvenle büyümelerini sağlar. Güvenli, destekleyici ve teşvik edici ortamımızda, her çocuğun bireysel yetenekleri ön planda tutularak öğrenme süreçleri kişiselleştirilir. Çocuğunuzun başarı dolu bir eğitim serüvenine adım atmasını sağlamak için bugün kaydolun!