2-3 ve 4. Sınıf

Çocukların matematikten fen bilimlerine, sanattan sosyal bilgilere kadar her alanda kendilerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Akademik başarının yanı sıra, öğrencilerimizin sosyal becerilerini ve özgüvenlerini artırmaya yönelik etkinliklerle donatılmış bir ortam sunuyoruz. Şimdi keşif zamanı, çocuğunuzun eğitim yolculuğuna bizimle devam etmesine izin verin.

Okulumuz, sabah saat 09:00’da başlayan ve 8 ders saati sonrasında saat 16:10’da sona eren bir eğitim programına sahiptir. Standart müfredatımıza ek olarak sunduğumuz branş derslerimizle öğrencilerimizin akademik ve kişisel gelişimlerini destekliyoruz. Çift dilli eğitim anlayışımız her kademede İngilizce(her gün) ve Almanca dersleri sunuyoruz. Akıl ve zeka oyunları, görgü ve iletişim eğitimi, jimnastik ve modern dans, müzik, görsel sanatlar ve beden eğitimi derslerimizle öğrencilerimizin çok yönlü beceriler kazanmalarını hedefliyoruz.

Sağlıklı beslenmenin önemini bilerek, öğrencilerimize serpme kahvaltı ve öğle yemeği seçenekleri sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz veli tercihine göre ücretlendirilmektedir.

Kardelenler Koleji olarak, eğitimde fark yaratan diğer ayrıcalıklarımız arasında aktif olarak kullanılan Morpa Kampüs programı, öğrenci bazlı rehberlik sistemi, butik okul anlayışımız, online ve genel deneme sınavları, yabancı dil yeterlilik sınavları bulunmaktadır. Ayrıca, öğrencilerimizin sosyal ve kültürel gelişimlerini desteklemek amacıyla her ay yenilenen konseptlerle düzenlenen partiler ve gezilerimiz mevcuttur.

Çocuğunuzun Kardelenler Koleji’nde geçireceği zamanın, onun ayrıcalıklı bir geleceğe adım atmasına katkıda bulunacağına inanıyoruz. Eğitim yolculuğunda sizlerle birlikte olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Eğitim yolculuklarında onları desteklemek için hazırladığımız etkinliklerle, öğrencilerimizin akademik başarılarını ve sosyal becerilerini maksimize ediyoruz. Şimdi kayıt zamanı; çocuğunuzun başarılı ve parlak bir geleceğe adım atmasına yardımcı olun.