class

Hayal Gücü ve Kesif Çağı: 36-48 Ay

36-48 ayındaki miniklerimizin dünyayı merakla keşfetmeleri ve öğrenme süreçlerini oyunlarla zenginleştirmeleri için ideal bir ortam sunuyoruz. Güvenli ve teşvik edici eğitim ortamımız, çocuklarınızın sosyal, duygusal ve bilişsel becerilerini geliştirmelerine yardımcı olurken, onların her bir adımını destekliyoruz.

Bu özel dönemi unutulmaz kılmak için her detayı düşündük. Hafta içi her gün 08.00-18.00 saatleri arasında açık olan okulumuzda, eğitim programımız 16.30’da sona eriyor. Çocuklarınızın serpme kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı gibi beslenme ihtiyaçlarını diyetisyenimizin hazırladığı sağlıklı ve dengeli menülerle karşılıyoruz.

Sınıf öğretmenlerimizle, Jean Piaget ve Reggio Emilia yaklaşımları ışığında hazırlanan eğitim programını temel alarak, çocuklarınızın bilişsel, motor, dil, sosyal-duygusal gelişimlerini ve öz bakım becerilerini desteklemeyi amaçlıyoruz. (Piaget’nin gelişim evrelerine göre, bu yaş grubundaki çocuklar somut işlemler aşamasında olduğundan, kendi deneyimleri ve etkileşimleri yoluyla öğreniyorlar. Reggio Emilia yaklaşımı ise çocukların doğal merakını ve yaratıcılığını teşvik ederek, öğrenme sürecinde aktif bir rol almalarını sağlıyor.)

Branş derslerimizde İngilizce eğitimi haftanın her günü sunulurken, görsel sanatlar, sahne sanatları, ritim ve drama ile birlikte yaratıcılıklarını, becerilerini; diyetisyenimizin eşlik ettiği beslenme atölyesi ile de sağlıklı beslenme farkındalıklarını geliştirmeyi hedefliyoruz. Her üç sınıfa atanan çoklu sınıf öğretmenlerimizle, çocuklarımıza daha bireysel ilgi gösteriyor ve her çocuğun kendi hızında öğrenmesine olanak sağlıyoruz.

Doğa ile iç içe, enerji dolu bahçe etkinliklerimiz kış aylarında haftada üç kez, bahar aylarında ise her gün düzenliyoruz. eKres programımız sayesinde çocuklarınızın günlük aktivitelerini ve gelişimlerini kolaylıkla takip edebiliyorsunuz.

Ayda bir gerçekleştirdiğimiz tematik partiler ve okul dışı gezilerle çocuklarınıza eğlenceli ve öğretici deneyimler sunuyor, dünyalarını genişletiyoruz. Akademik ve sosyal becerilerini destekleyen kapsamlı eğitim anlayışımızla, çocuklarınızın her anını değerli kılmak ve onlara sağlıklı, mutlu bir başlangıç sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Eğitim yolculuğunda birlikte güzel anılar biriktireceğimize inanıyoruz.

Ayrıcalıklı Geleceğe Yer Ayırt!

Çocuğunuzun hayal gücünün sınırlarını zorlayan, eğlenceli ve eğitici bir yolculuğa hazır mısınız? 36-48 ay arası çocuklarımız için Kika School’da oyun tabanlı öğrenme ile dolu bir dünya sunuyoruz. Çocuğunuzun sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimini desteklemek için tasarlanmış programlarımıza şimdi kaydolun ve minik keşifçinizin büyüme yolculuğunda ona eşlik edin. Güvenli, sevgi dolu ve destekleyici ortamımızda, çocuğunuzun en değerli yıllarını en iyi şekilde değerlendirmesine yardımcı olun.