class

Hayal Gücü ve Kesif Çağı: 36-48 Ay

36-48 ayındaki miniklerimizin dünyayı merakla keşfetmeleri ve öğrenme süreçlerini oyunlarla zenginleştirmeleri için ideal bir ortam sunuyoruz. Güvenli ve teşvik edici eğitim ortamımız, çocuklarınızın sosyal, duygusal ve bilişsel becerilerini geliştirmelerine yardımcı olurken, onların her bir adımını destekliyoruz.

class

48 – 60 ay

Bu heyecan verici yaş grubunda, çocuklarınızın öğrenme ve keşif kapasiteleri tam anlamıyla gelişmekte. Her çocuğun bireysel ilgi ve yetenekleri doğrultusunda şekillenen aktivitelerimizle, öğrenme yolculuklarını zenginleştiriyor ve okula başlama süreçlerini kolaylaştırıyoruz.

class

Okul öncesi 60+ Ay

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.